icon
icon
icon

Rębaki do gałęzi

O ile posiadamy ogród, prowadzimy tartak, lub również zajmujemy się wyrębem drzew w lasach należałoby sięgnąć z maszyn, które rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

O ile możemy szybko posprzątać gałęzie w ogrodzie, lub również pozbyć się towarów powstających w związku z pracą stolarską należałoby postawić na nowoczesne rębaki. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

Tak pocięte drewno może być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak również elektrycznie gwarantują perfekcyjną wydajność, a także mobilność. Możemy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej i sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, lub również żywopłotów.

Dostawcy oferują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, zdołamy sięgnąć z maszyn tarczowych, i śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, gwarantują niskie zużycie paliwa, jak również są proste w użytku. Zdołają z nich korzystać też fachowi pracownicy tartaków jak również zakładów stolarskich, jak również prywatni klienci, którzy pożądają uporządkować swoją działkę, lub również przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, lub również innego typu wyrobów należałoby już teraz zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie zdołało nam posłużyć jako materiał opałowy o wyśmienitych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne bądź mobilne dają piękne szans.